טיפים לטיפול בבדים

fabic care tips banner

 

Fabric Care Tips

טיפים שימושיים להעמסת הכביסה

כך תוכל לעשות את הכביסה בצורה יעילה יותר. לפני שאתה מעמיס את הכביסה, חשוב על סוגי הבגדים שאתה מכבס כך שכשמדובר בייבוש, הבגדים לא נפגעים ועדיין שומרים על צורתם. וודא שאין חפצי מתכת. סגור כפתורי כריות וחולצות, רוכסנים וכו'. ואז הניח את הכביסה בתוף בזה אחר זה, כדי שהבגדים שלך לא יסתבכו.

השתמש בטכנולוגיית הטעינה של Electrolux SensorTM כדי למנוע עומס יתר. היא מתאימה את המים האופן אוטומטי, כמו גם את צריכת האנרגיה וזמן הכביסה בהתאם לעומס שלך, כך שבגדיך לעולם לא יעברו שטיפת יתר.

כבס חזיות, גרביונים ובגדים עדינים אחרים בשקית הכביסה של Electrolux. לעולם אל תערבב כביסה לבנה וצבעונית. עבור פריטים צבעוניים חדשים אשר חדשים עשויים להופיע בכביסה הראשונה; יש לשטוף אותם בנפרד בפעם הראשונה.

קבל חולצות נקיות ונעימות בעזרת Vapour Care

Electrolux Vapour Care דואג לטפל בחולצות שלך בזהירות יתרה. מרכך את הבד שלך תוך הפחתת אלרגנים בעד 99.9%. פעולת האדים מרפה את בגדיך על ידי הרגעת הסיבים. זה עושה זאת עם האדים הנוצרים מחימום החולצות שלך בכמות קטנה של מים. בנוסף, הטמפרטורה האופטימלית המבוקרת בתוך הכביסה מאפשרת לבד לשמור על נפחו.

במהלך הכביסה, החולצות שלך חשופות לטמפרטורות עוצמתיות של עד 70 מעלות צלזיוס. כתוצאה מכך, אתה מקבל בגדים ללא כפלים הדורשים גיהוץ הרבה פחות. מחזור Vapor Refresh מסייע גם לרענן את הבגדים שלך ולהסיר קמטים באמצעות אדים טבעיים.

התכונה Vapor Care מבטיחה שאחרי הכביסה, הבגדים שלך יצאו ללא אלרגנים עד 99.9%. זה טוב במיוחד לסובלים מאלרגיות או בעלי עור רגיש, כמו גם לעורם הרך והעדין של תינוקות. Electrolux Vapour Care מקל על התסמינים באמצעות שטיפת 99% ללא אלרגנים שלנו.

טפל בעדינות בצמר שלך עם מכונת הכביסה המאושרת ע"י Woolmark

מכבשי Electrolux מאושרים על ידי Woolmark Apparel Care לטיפול עדין ביותר בשטיפה ידנית בלבד. המכונות שלנו אפילו עדינות יותר מכביסה ידנית מסורתית.

Woolmark Apparel image

חברת Woolmark הינה הרשות המובילה והעצמאית בעולם בתחום הטיפול בצמר. תווית הטיפול בבגדים מבטיחה כי המכשירים בטוחים עבור בגדי צמר לשטיפה ידנית בלבד. פירוש התווית Woolmark Apparel Care על מכונת הכביסה של Electrolux היא שאתה מסוגל לשטוף ידנית את אותם הבדים באמצעות פחות אנרגיה מהרגיל. זה לא רק חוסך לך כסף אלא גם ידידותי יותר לסביבה.

אם היססת לשטוף את בגדי הצמר שלך במכונת הכביסה, התווית Woolmark Apparel Care מספקת לך שקט נפשי, ומבטיחה לך את הטיפול הטוב ביותר בבגדים שלך. עכשיו אתה לא צריך לבקר בניקוי יבש בכל פעם שאתה צריך לשטוף את הצמר שלך.

התכונן להיפרד מכתמים

מתסכל להתמודד עם כתמים עיקשים מכיוון ששטיפה פשוטה לא מספיקה. יתכן ויהיה צורך לטפל בהם לפני הכביסה.

אם אה מתמודד עם כתמי דם טריים, הקפד לשטוף אותם במים קרים. לכתמים יבשים, כדאי להשרות את הבד למשך הלילה במים בעזרת חומר ניקוי מיוחד. התייחס לכתמי שומן מיובשים על ידי חתימה בטרפנטין ואז טפטוף עם מטלית כותנה. עבור כתמי דיו, הרטב את הבד באצטון ואז השתמש בחומצה אצטית.

אם יש לך כתם שפתון על צווארון החולצה שלך, טפל בכתם באצטון ואז מרח ספירט. הדבר הטוב ביותר עבור כתמי יין אדום הוא להשרות אותם במים ובדטרגנט, ואז לשטוף ולטפל בחומצה אצטית או לימונית ולשטוף שוב.

טכנולוגיית UltraMix ™ של Electrolux המוגנת בפטנט מעניקה לך תוצאות כביסה יוצאות דופן בטמפרטורות נמוכות. היא מערבבת מראש את חומר הניקוי ומחלקת באופן שווה את המרכך בכדי להתמודד עם כל השטח המוכתם. פונקציית הניקוי העמוק שלו עוזרת לך להיפטר מהכתמים, ושמירה על בגדים מלאי חיים לאורך זמן.

רכישה