גלו את הטעם עם Electrolux

ארוחת הבוקר המושלמת

פודינג צ'יה עם חמאת שקדים

גבירותיי ורבותיי! ההמצאה החכמה ביותר מאז המצאת הטוסטר וחמאת הבוטנים! פודינג צ'יה יקר, ברוך הבא לשעשועון 'עכשיו אתם אופים באמת'. אתם מוזמנים ליהנות מהטוב שבשני העולמות: לישון עד מאוחר (מאחר שההכנה מתבצעת בדרך-כלל ערב לפני) והאווירה של ארוחת בוקר ביום שבת, בבוקר יום ראשון בעבודה.

פנקייקס שקדים

הערימה הראשונה של פנקייקס לא הומצאה במזנון מהיר היכן שהוא לאורך החוף המערבי של ארה"ב כפי שאפשר לחשוב. תחילתו למעשה עוד בשנת 1497 לפנה"ס, כאשר ציור קיר נמצא בקבר פרעוני עתיק בסוף שנות השבעים היכן שהוא בפרוורי קהיר. ציור הקיר הציג קבוצה של אנשים רבים. לאחר שהארכאולוגים ניקו את האבק מהציור התברר מה היה הגורם למריבה. הפנקייק האחרון.

קולקציית Expressionist®

הוסיפו תבלין לחיי היומיום. המוצרים שלנו מתאפיינים בתכונות חכמות וחדשניות שיסייעו לכם לשפר ולהוסיף תבלין לבישול היומיומי שלכם – בין אם על-ידי קביעת דרגת הטמפרטורה המדויקת להכנת התה האהוב והמרגיע שלכם, ובין אם על-ידי קליית הטוסט בדיוק לפי טעמכם.

לצפייה בקולקציה

קולקציית Creative®

קולקציית Creative נוצרה מתוך גישה של בישול ללא מאמץ והיא תסייע לכם להשיג את תוצאות הבישול הרצויות. המוצרים שבקולקציה אינם מצוידים בכפתורים ובגאדג'טים מיותרים. היא כוללת רק מוצרים עשויים היטב שיאפשרו לכם להתמקד בבישול תוך הוספת תבלין למתכון שיהפוך את המנה היומיומית שלכם למשהו יוצא דופן באמת.

לצפייה בקולקציה

Kitchen Assistant

גלו מה מתאים לטעמכם במטבח – בהתבסס על הניסיון בן עשרות השנים שלנו עם שפים מקצועיים ומנוע עוצמתי בהספק של 1,000 ואט ו-10 דרגות מהירות, מעבד המזון מסדרת Kitchen Assistant יתמודד בקלות עם כל משימה.

ראו את המוצר

מתכונים טעימים במיוחד

הסוד לטעם המושלם

גלו את הטעם עם אלקטרולוקס