הסוד לטעם המושלם

מה תחשבו אם נספר לכם שהמנה האהובה עליכם יכולה להיות טעימה יותר? לא הרבה אנשים יודעים כי הסוד לטעם מושלם הוא לא רק הרכיבים במנה אלא גם הכלים בהם אתם משתמשים. זהו סוד השמור לשפים המקצועיים בלבד. שילבנו את הטכנולוגיות המתקדמות של השפים המקצועיים לתוך מוצרי החשמל שלנו כדי שתוכלו להשתמש בהם במטבח שלכם. טכנולוגיות אלו הן המרכיב הסודי שלנו, מאחר והן הופכות את המנות ממשולמות למושלמות יותר, ואנחנו לא יכולים לחכות שתנסו אותם גם!

בשלו את הבלתי אפשרי

סלמון שמיימי

יש סוד לבישול סלמון עם עור פריך, שעדיין נשאר טרי גם מבפנים. מנה כזאת, שנאפית בצורה מושלמת תגרור מחמאות ובקשות לתוספת- גם אם זה יבוא על חשבון הקינוח. הסוד לשילוב המושלם של הטעם והמרקם הוא שליטה נכונה בטמפרטורת הבישול- עם הדיוק של כיריים האינדוקציה.

מה מייחד את כיריים האינדוקציה?

כיריים האינדוקציה עוצמתיים יותר מכיריים מסוג אחר. בכיריים האינדוקציה תוכלו להגיע לטמפרטורה הרצויה במהירות, בכל המנות והכלים בהם אתם מבשלים. כך לדוגמא הסלמון מתחיל להיות פריך באופן מיידי.בנוסף, שליטה ופיקוד פשוטים במיוחד, כך שתוכלו לבצע שינויים בקלות.

הסוד של השפים הגדולים

השפים המקצועיים משקיעים שנים כדי להגיע למנה המושלמת. הם צריכים להכיר את המנה ואת כל הרכיבים שלה מא' ועד ת'. אך כדי ליצור מנה בלתי רגילה הם צריכים את הכלים הכי טובים. הם משתמשים בתנורי האדים ובכיריים האינדוקציה שלנו כדי להגשים את חזונם ולהשיג שלמות שלא היו מגיעים אליה במוצרי החשמל הרגילים. הסוד של השפים הללו הוא אחד- Electrolux.

שימוש במכשירים ובמתכונים הנכונים ירים את המנות שהכנתם למשפחה ולחברים שלכם לרמה גבוהה יותר. בין אם הכנתם עוגת יומולדת או אפיתם כיכר לחם טריה, אפיה היא דרך מצוינת להעלות חיוך על פניהם .מלאו את העוגות, הקינוחים והמנות שלכם בדמיון ובאהבה כדי לעשות לאהובים שלכם את היום. או פשוט פנקו את עצמכם במנה מושחתת במיוחד. לנו יש את הכלים הנכונים כדי לעזור לכם לעשות זאת.

מתכונים טעימים במיוחד

גלו את הטעם עם אלקטרולוקס