חשיבה שבדית. חיים טובים יותר.


אנו מתכננים עם מטרה ברורה מתוקף היותנו נטועים בערכים השבדיים שלנו ובמערכת יחסים בת-קיימא עם הטבע. אנו עושים כל שביכולתנו כדי לטפח את כוכב הלכת שלנו עבור הדורות הבאים. איננו מסתפקים ביצירת חוויות של טעם, טיפול בבגדים וקיום בית נוח. אנו יוצרים חוויות המעוצבות לפי האופן בו אנו חיים וחידושים המסייעים לאנשים לחיות טוב יותר

100 שנים של חיים טובים יותר


Electrolux תורמת לחיים טובים יותר כבר 100 שנים. אנו גאים במה שהשגנו, אולם איננו מסתפקים בכך. ראו את ההתחייבויות הקיימות והעתידיות שלנו במסגרת התוכנית לחיים טובים יותר.

למידע נוסף על התוכנית לחיים טובים יותר

למידע נוסף אודות ההיסטוריה שלנו

ערכים שבדיים
ערכים שבדיים
מתחילת דרכנו בשבדיה ב-1919, אנו שואפים להפוך את החיים בבית לחוויה טובה יותר לכולם - עשירים ופשוטים יותר, ללא קשר למטלה. אנו יוצרים פתרונות עיצוביים נהדרים במטרה לתמוך בחיי היומיום של הצרכנים שלנו בבית ולאפשר להם לעשות יותר עם יקיריהם ובאופן בר-קיימא.
קיימות
החזון שלו הוא להעניק לצרכנים שלנו את ההזדמנות לחוות יותר תוך צמצום ההשפעה השלילית על החברה והסביבה. זהו חלק מהותי מן ההבטחה ל"חיים טובים יותר".
קיימות
מומחיות מקצועית
מומחיות מקצועית
עם עשרות שנות ניסיון בתמיכה בלקוחות המקצועיים התובעניים ביותר, Electrolux היא המובילה והמומחית המוכחת בטעם ובטיפול. ביכולתנו לספק לצרכנים את האיכות הטובה והחידושים העדכניים ובעלי הביצועים הגבוהים ביותר ליצירת חוויות בבתיהם.

רכישה