תנור רב-תכליתי עם פונקציית PlusSteam

אפייה מושלמת בכל פעם

האפייה הביתית נמצאת בשיאה באמצעות מגע של אדים. פונקצית האפייה באדים בתנור הרב-תכליתי החדש שלנו תוסיף את הכמות המדויקת של לחות, וכל זאת בלחיצת כפתור. המנות שתאפו יהיו בעלות מראה וטעם כאילו יצאו זה עתה מהמאפייה. אתם מוזמנים ליהנות גם מתוצאות מושלמות של צלייה איטית וגריל. הנפח הגדול והאפייה האחידה יאפשרו לכם להפוך את ארוחת החלומות שלכם למציאות.

הכירו את האדים לגימור מרשים

כדי להשיג כיכרות עם ציפוי פריך ומאפים עדינים, הוספה של אדים תאפשר לכם להשיג תוצאות אפייה ברמה אחת מעל כולם. הביטו במנות שמימין שנאפו בסיוע אדים לעומת אותן מנות שנאפו באמצעות חום בלבד משמאל.

 

קרום מוזהב, ליבה אוורירית

בעת אפיית עוגות ספוג או בריוש, הלחצן PlusSteam יאפשר לכם להשיג בצק טעים וקרום מוזהב לקישוט. לחיצה על הלחצן תוסיף אדים במשך 15 הדקות הראשונות לאפייה כדי לסייע בהתפחת הבצק ובשמירה על ליבה קלילה ואוורירית. לאחר מכן, ייבוש רגיל בחום יאפשר לכם להשיג צבע מגרה וקרום במידת הפריכות הרצויה. ודאו שתוכלו להתמודד עם הביקוש לאחר שכולם יקבלו טעימה.

תוצאות אפייה מדהימות בשלושה שלבים פשוטים

 

שלב 1

התחילו במזיגת 100 מ"ל מים לתא האפייה.

 

שלב 2

לאחר בחירה בתוכנית PlusSteam, לחצו על הלחצן PlusSteam.

 

שלב 3

חממו למשך חמש דקות ולאחר מכן תוכלו ליהנות מהתוצאות הטעימות.

האפייה המושלמת – באחריות

תנור רב-תכליתי עם פונקציית PlusSteam

  • שיפור מיידי בתוצאות האפייה באמצעות הלחצן PlusSteam
  • חימום אחיד על-ידי אפייה בסיוע מאוורר בשלושה מפלסי אפייה
  • קל לניקוי

ראו את המוצר

קינוח בכל מפלס

לארוחות מסוימות נדרש יותר ממפלס אחד בתא האפייה. תנור זה יאפשר לכם להשתמש במספר מדפים ועדיין ליהנות מתוצאה עקבית אחת: טעם מנצח. פונקציית UltraFan מאפשרת לכם ליהנות מחום אחיד בשלושה מפלסי אפייה מלאים. למה לאפות רק מגש עוגיות אחד? אתם מוזמנים לאפות בעד שלושה מגשים וליהנות מכל פירור.

תנור מבריק בתוך דקות

קל לנקות את התנור. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בתוכנית הניקוי ולאחר מכן לנגב את השאריות במטלית לחה. הניקוי הפירוליטי שורף את שאריות המזון לאפר דק שניתן לניגוב בקלות. ניקוי התנור אורך דקות ספורות בלבד כך שאתם מוזמנים ליהנות מהארוחה ולחסוך זמן בקרצוף התנור.