התוכנית לחיים טובים יותר

התוכנית לחיים טובים יותר היא תוכנית המתוכננת למשך 11 שנים, אשר פותחה ע"י Electrolux במטרה ליצור חיים טובים וברי-קיימא יותר ברחבי העולם. במוקד התוכנית ניצבת רשימה של 100 פעולות נועזות בהן אנו מתחייבים לנקוט עד 2030. פעולות אלה מייצגות את מחויבותנו לארבע מטרות ברורות, אותן הגדרנו תחת הקטגוריות הבאות: אכילה טובה יותר, טיפול טוב יותר בבגדים, סביבה ביתית טובה יותר וחברה טובה יותר.

100 פעולות


את ליבה של התוכנית לחיים טובים יותר מהווה רשימה של פעולות אותן אנו מחויבים ליישם בתוך 11 שנים. הרשימה תתפתח עם הזמן: עד 2030 היא תכלול 100 פעולות - אשר כל אחת מהן מיועדת לעזור ולכוון אותנו לעבר ארבע המטרות העיקריות שלנו.

הפעולות כוללות שיתופי פעולה עם שותפים, מומחים בתעשייה ומחוללי שינויים נכבדים - אפילו מותגים אחרים - סביב לעולם. זאת מכיוון שלא ניתן להצית שינוי גורף מבלי להתבונן אל מעבר לעצמנו.

היעדים לשנת 2030

better-eating
אכילה טובה יותר
אנו שואפים לעודד יותר אנשים לאכול באופן המיטיב עם בני אדם וכדור הארץ כאחד. פירוש הדבר הוא לעזור בשיפור הערך התזונתי של מה שאנשים אוכלים ולהדגים עד כמה ניתן ליהנות משילוב של מרכיבים ברי-קיימא יותר - ובייחוד אופציות המבוססות על צמחים. כמו כן ברצוננו לסייע בצמצום בזבוז המזון בכל דרך שאנו יכולים.

היעד לשנת 2030: להפוך את האכילה בת הקיימא לבחירה המועדפת.
טיפול טוב יותר בבגדים
אנו שואפים להאריך את משך החיים הממוצע של הבגדים תוך צמצום ההשפעה הסביבתית של הטיפול העוקב בעד למחצית באמצעות מודרניזציה של טכנולוגיית הטיפול ועידוד הרגלי טיפול טובים יותר עבור כל סוגי הבדים. כמו כן ברצוננו לתרום ליצירת מודלים ברי-קיימא יותר של צריכת אופנה.

היעד לשנת 2030: לגרום לבגדים להחזיק מעמד משך זמן כפול תוך צמצום ההשפעה הסביבתית במחצית.
better-garment
better home
סביבה ביתית טובה יותר
אנו שואפים לעזור לאנשים לנשום טוב יותר בבית. אנו נחפש דרכים לשיפור איכות האוויר והאקלים במתחמים סגורים ונשתף שיטות לסילוק לכלוך ואבק מבתים ללא מאמץ. כמו כן נשלב קישוריות ואוטומציה על מנת לפתח שיטות לניטור ומיטוב רציף של הסביבה הביתית.

היעד לשנת 2030: להפוך את הבית לחופשי מאלרגנים ומזהמים מזיקים.
חברה טובה יותר
אנו שואפים להפוך את אקלים הייצור לניטרלי תוך הפעלת מפעלים שאינם מייצרים פסולת באמצעות ייצור, מיקור ופתרונות אחראים יותר. ברצוננו לפתח את המוצרים שלנו באופן העולה בקנה אחד עם יעד הפעולה של האו"ם בנושא האקלים ונשאף להציע מודלים עסקיים ועיצובים הממטבים את השימוש במשאבים.

היעד לשנת 2030: להפוך את העסק שלנו לניטרלי ומחזורי מבחינה אקלימית.
better company

רכישה