לחיים טובים יותר. מעוצב בשוודיה.


אנו משורשים בערכים השוודים שלנו ויחסי בר-קיימא עם הטבע, ואנו מעצבים עם מטרה ברורה. אנו עושים הכול כדי לדאוג לבריאות כדור הארץ שלנו לדורות הבאים. אנחנו לא רק יוצרים חוויות טעם, דואגים לבגדים ומקיימים בית נוח. אנו גם עוזרים לאנשים לחיות טוב יותר כדי שיוכלו לחקור יותר.

מאה של חיים טובים יותר


Electrolux יוצרת חיים טובים יותר מעל 100 שנה. אנו גאים במה שהשגנו ולא נעצור בכך. חקור את ההתחייבויות הנוכחיות והעתידיות שלנו בתוכנית החיים טובים יותר.

למידע נוסף

Shape Living image
צורת חיים לטובה
הגישה שלנו לקיימות משתלבת במטרת החברה שלנו 'צורת חיים לטובה'. אנו רוצים לעשות שינוי לטובה על ידי היותנו חברת המכשירים הטובה ביותר בעולם, תוך ביצוע הבדל יומיומי חיובי בחייהם של האנשים ועבור כדור הארץ שלנו.
מומחיות מקצועית
100 שנות הניסיון שלנו ומורשת עשירה במילוי הדרישות הגבוהות של שפים מקצועיים העניקו לנו מומחיות שאנו מכניסים למוצרי המטבח שלנו, כך שתוכל להפיק את המרב מהמטבח שלך בבית.
Professional expertise image
Swedish values image
ערכים שוודיים
החברה נוסדה בשוודיה בשנת 1919, ואנו מאמינים ביצירת חוויות המעוצבות על ידי אורח חיינו. אנו משורשים בערכים השוודים שלנו ויחסי בר-קיימא עם הטבע, ואנו מעצבים עם מטרה ברורה. זה נמצא בכל מה שאנחנו עושים. מטיפול בבגדים שלך, כדי שייראו חדשים וחדשים יותר; עד עיצוב מטבחים אינטואיטיביים המתמקדים בשמחת הטעם ובשיפור הרווחה בביתכם.

רכישה